fbpx

Domy Szkieletowe

Jesteśmy Grand DLL – jedną z najstarszych firm budowlanych specjalizujących się w budowie domów szkieletowych, domów energooszczędnych i pasywnych. Nasze kadry posiadają szerokie doświadczenie, a my znamy się na tym, co robimy. Budujemy wiele domów, a nasze realizacje są na tyle udane, że chętnie udostępniamy ich adresy (za zgodą właścicieli). Nasza specjalizacja to Domy Szkieletowe.

Domy szkieletowe

Jeśli zdecydujesz się na budowę domu z nami, unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek. Umowa o roboty budowlane, którą zawrzemy precyzyjnie określi cenę, termin wykonania prac oraz ich zakres i rodzaj użytych materiałów. Dzięki temu będziesz miał pełną kontrolę nad procesem budowy swojego wymarzonego domu, a nic Cię nie zaskoczy.

Domy Szkieletowe Śląskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Łódzkie, Małopolskie, Podlaskie, Dolnośląskie

W Twoim domu znajdą się wyłącznie materiały firmowe, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Nasza firma spełnia Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego Stowarzyszenia Dom Drewniany, co oznacza, że zbudujemy dla Ciebie Dom Szkieletowy na podstawie każdego projektu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu Twój dom będzie energooszczędny i przyjazny dla środowiska.

Domy kanadyjskie

Nasza firma budowlana, Grand DLL, zawsze kładzie nacisk na jakość użytych materiałów. Dlatego do konstrukcji naszych domów modułowych używamy wyłącznie drewna z specjalistycznej wytwórni produkującej drewno do zastosowań w budownictwie szkieletowym. Wszystkie użyte drewno jest certyfikowane, suszone oraz strugane, co gwarantuje stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni. Dzięki temu nasze domy modułowe posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Ściany zewnętrzne naszych domów modułowych są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS. Produkowane są na hali produkcyjnej jako gotowe elementy, zawierające już ocieplenie, instalacje, okładziny zewnętrzne i wewnętrzne oraz stolarkę otworową. Po zamontowaniu ściany są wykańczane na gotowo od zewnątrz tynkiem szlachetnym w wybranym przez klienta kolorze, natomiast od wewnątrz są malowane na biało farbą emulsyjną. Współczynnik dla ścian zewnętrznych K=0,15, a standardowa wysokość pomieszczeń wynosi około 260 cm.

Instalacje elektryczne w naszych domach modułowych wykonujemy zgodnie z polskimi normami i w sposób hermetyczny, zapewniający bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Dach naszych domów modułowych standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, na których układane jest ostateczne pokrycie dachu, takie jak dachówka bitumiczna, blachodachówka lub dachówka ceramiczna.

Stolarka okienna, w tym okna i drzwi tarasowe, używane w naszych domach modułowych, to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów. Drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej, które opcjonalnie mogą być wyposażone w zamek antywłamaniowy, a drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone. Rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm.

Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy zbudowany przez nas dom był solidny, trwały i spełniający najwyższe standardy.

Domy energooszczędne

Pozycjonowanie