fbpx

Domy modułowe Wisła

Tagi: Domy modułowe Wisła, Domy modułowe Śląsk

Witajcie! Jestem firma Grand DLL – specjalistą w budowie domów modułowych, prefabrykowanych, energooszczędnych, kanadyjskich oraz pasywnych na terenie województwa Śląskiego, a w szczególności w Zabrzu.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, która od 1997 roku specjalizuje się w budowie domów modułowych, używamy tylko atestowanych i certyfikowanych materiałów. Spełniają one Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego, co oznacza, że zbudujemy dla Was Dom Szkieletowy na podstawie każdego projektu.

Nasze domy modułowe charakteryzują się ścianami zewnętrznymi prefabrykowanymi w systemie FERTIGHAUS. Zapewniają doskonałe ocieplenie i wysoki współczynnik izolacyjności termicznej (K=0,15). Nasze domy modułowe są również wyposażone w trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów oraz w drzwi zewnętrzne stalowe DELTA w okleinie drewnopodobnej.

Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z procesu budowy i finalnego efektu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy zbudowany przez nas dom był solidny, trwały i spełniał najwyższe standardy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które obejmują nie tylko budowę domów modułowych, ale również prefabrykowanych, energooszczędnych, kanadyjskich oraz pasywnych. Wszelkie ustalenia zawieramy w umowie, w tym cena, termin wykonania prac, zakres prac, rodzaj materiałów. Dzięki nam, będziecie mieć pełną kontrolę nad procesem budowy swojego wymarzonego domu.

Zapewniamy certyfikowane, suszone oraz strugane drewno. Gwarantuje to stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni. Właśnie dzięki temu nasze domy modułowe posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Wierzymy, że nasze usługi i doświadczenie w budowie domów modułowych, prefabrykowanych, energooszczędnych, kanadyjskich oraz pasywnych spełnią Wasze oczekiwania i pomogą spełnić marzenia o wymarzonym domu.

Tagi: Domy modułowe Wisła, Domy modułowe Śląsk

Kostki lodu

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena