fbpx

Domy modułowe Tarnowskie Góry

Tagi: Domy modułowe Tarnowskie Góry, Domy modułowe Śląsk

Witajcie, jesteśmy firmą Grand DLL – jedną z pierwszych firm w Polsce budujących domy modułowe. Zaufało nam już wiele osób, które cenią sobie szybkość i jakość budowy oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Działamy na obszarze województwa Śląskiego, a w szczególności na terenie Zabrza.

W naszej ofercie znajdziecie wiele różnych rodzajów domów, takich jak: domy modułowe, prefabrykowane, energooszczędne, kanadyjskie, pasywne oraz szkieletowe. Wykonujemy nasze projekty z atestowanych i certyfikowanych materiałów, aby zapewnić Wam solidność i trwałość naszych domów.

Domy modułowe

Nasze domy modułowe są wykonane w systemie FERTIGHAUS, co oznacza, że są one prefabrykowane w gotowe elementy z ociepleniem, instalacjami oraz stolarką otworową. Współczynnik dla ścian zewnętrznych K=0,15, a standardowa wysokość pomieszczeń wynosi około 260 cm. Instalacje elektryczne wykonujemy zgodnie z polskimi normami i w sposób hermetyczny, zapewniający bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Domy prefabrykowane

Dach naszych domów modułowych standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, a stolarka okienna to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów. Drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej, które opcjonalnie możemy wyposażyć w zamek antywłamaniowy.

Wszelkie ustalenia zawieramy w umowie, w tym cena, termin wykonania prac, zakres prac oraz rodzaj materiałów. Firma zapewnia pełną kontrolę nad procesem budowy, dzięki czemu możecie mieć pewność, że Wasz dom będzie zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami.

Używamy wyłącznie certyfikowanego drewna, suszonego oraz struganego, co gwarantuje stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni. Dzięki temu nasze domy modułowe posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Domy energooszczędne

Jeśli szukasz domu energooszczędnego, kanadyjskiego, pasywnego lub szkieletowego – to także jesteśmy w stanie spełnić Twoje wymagania. Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby zapewnić Wam najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług budownictwa domów modułowych, kanadyjskich, prefabrykowanych, energooszczędnych, pasywnych i szkieletowych.

Tagi: Domy modułowe Tarnowskie Góry, Domy modułowe Śląsk

Piece chlebowe >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena