fbpx

Domy Modułowe Śląsk

Domy Modułowe Śląsk – Projektujemy i budujemy

Jesteśmy Grand DLL – jedną z najstarszych firm budowlanych zajmujących się budową domów modułowych na Śląsku, domów energooszczędnych i pasywnych. Nasze doświadczenie w budowie domów jest sprawdzone, a nasze kadry znamy się na tym, co robimy. Specjalizujemy się w budowie Domów Modułowych Śląsk.

 

Nie boimy się pokazywać naszych realizacji i chętnie udostępniamy adresy zadowolonych klientów (za zgodą właścicieli). Budując dom z nami, unikniesz przykrych niespodzianek. Umowa o roboty budowlane zawarta pomiędzy nami precyzyjnie określi cenę, termin wykonania prac oraz ich zakres i rodzaj użytych materiałów. Dzięki temu nic Cię nie zaskoczy, a Ty będziesz miał pełną kontrolę nad procesem budowy swojego wymarzonego domu.

 

Domy modułowe Śląsk

 

Wszystkie materiały, jakie użyjemy podczas budowy Twojego domu, będą posiadły odpowiednie atesty i certyfikaty, co zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort mieszkania. Nasza firma spełnia Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego Stowarzyszenia Dom Drewniany, co oznacza, że zbudujemy dla Ciebie dom modułowy na podstawie każdego projektu. Dzięki nam Twój dom będzie energooszczędny i przyjazny dla środowiska, a Ty będziesz miał pewność, że został zbudowany z najwyższą starannością i jakością.

Tagi: Domy modułowe Śląsk, Domy kanadyjskie, domy energooszczędne, firma budowlana