fbpx

Domy modułowe Skoczów

Tagi: Domy modułowe Skoczów, Domy modułowe Śląsk

Jesteśmy firmą Grand DLL, która działa na terenie województwa Śląskiego, a w szczególności na terenie Zabrza. Zajmujemy się budową domów, które są energooszczędne, pasywne, kanadyjskie, prefabrykowane, modułowe oraz szkieletowe.

Założyliśmy naszą firmę w 1997 roku i jesteśmy jednymi z pierwszych w Polsce, którzy zajęli się budową domów modułowych. Wszystkie nasze materiały są atestowane i certyfikowane, dzięki czemu możemy zapewnić solidną i trwałą konstrukcję.

Jeśli szukasz domu modułowego, to w naszej ofercie znajdziesz produkty, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Nasze ściany zewnętrzne są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS, co pozwala na szybki i bezpieczny montaż. Współczynnik dla ścian zewnętrznych wynosi K=0,15, a wysokość pomieszczeń to około 260 cm.

Domy modułowe

Chcesz mieć pewność, że Twoje instalacje elektryczne są wykonane zgodnie z polskimi normami? U nas się o to nie martwisz! Nasze domy modułowe są wyposażone w instalacje elektryczne, które zapewniają bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Dach naszych domów modułowych wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów i pokrywamy go dachówką bitumiczną, blachodachówką lub dachówką ceramiczną. Z kolei stolarka okienna to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów.

Drzwi Porta i Polskone

Jeśli interesują Cię drzwi, to w naszych domach modułowych stosujemy stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej z opcjonalnym zamkiem antywłamaniowym. A drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone. Rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm.

Wszelkie ustalenia, w tym cena, termin wykonania prac, zakres prac oraz rodzaj materiałów, są zawarte w umowie. Dzięki temu masz pewność, że cały proces budowy jest pod pełną kontrolą naszej firmy.

Używamy tylko certyfikowanego, suszonego oraz struganego drewna, co gwarantuje stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni. Używamy wyłącznie drewna z specjalistycznej wytwórni produkującej drewno do zastosowań w budownictwie szkieletowym. Dzięki temu nasze domy modułowe posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Tagi: Domy modułowe Skoczów, Domy modułowe Śląsk

Polecam
Marta Ocenia

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena