fbpx

Domy modułowe Siemianowice Śląskie

Tagi: Domy modułowe Siemianowice Śląskie, Domy modułowe Śląsk

Jeśli szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu, Grand DLL jest idealnym wyborem dla Ciebie. Nasza firma oferuje budowę domów modułowych, prefabrykowanych, energooszczędnych, kanadyjskich, pasywnych i szkieletowych.

Zaufaj naszej wieloletniej wiedzy i doświadczeniu w budownictwie domów. Od ponad 20 lat jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która buduje domy modułowe. Korzystamy tylko z atestowanych, certyfikowanych materiałów, co gwarantuje stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni.

Domy kanadyjskie

W ofercie Grand DLL znajdziesz domy prefabrykowane, energooszczędne, kanadyjskie, pasywne oraz szkieletowe. Wszystkie z naszych domów posiadają wysoki współczynnik izolacji cieplnej, co pozwala na znaczące oszczędności w kosztach ogrzewania.

Nasze domy modułowe posiadają ściany zewnętrzne prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS. Są to gotowe elementy, zawierające już ocieplenie, instalacje, okładziny zewnętrzne i wewnętrzne oraz stolarkę otworową.

Domy modułowe

Instalacje elektryczne w naszych domach modułowych wykonujemy zgodnie z polskimi normami i w sposób hermetyczny, zapewniający bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dach naszych domów modułowych standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, na których układane jest ostateczne pokrycie dachu.

Stolarka okienna, w tym okna i drzwi tarasowe, używane w naszych domach modułowych, to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów. Drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej, a drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone.

Dzięki Grand DLL każdy zbudowany przez nas dom jest solidny, trwały i spełniający najwyższe standardy. Zaufaj naszej pełnej kontroli nad procesem budowy i skontaktuj się z nami już dziś. Razem z nami zrealizujesz swoje marzenia o idealnym domu!

Tagi: Domy modułowe Siemianowice Śląskie, Domy modułowe Śląsk

Polecam
Marta Ocenia

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena