fbpx

Domy modułowe Rydułtowy

Tagi: Domy modułowe Rydułtowy, Domy modułowe Śląsk

Domy kanadyjskie

Jesteśmy Grand DLL – liderem na rynku budownictwa domów modułowych, kanadyjskich, prefabrykowanych, energooszczędnych oraz pasywnych na terenie województwa Śląskiego, a w szczególności w Zabrzu.

Od 1997 roku stawiamy na jakość oraz innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu nasze domy są nie tylko piękne, ale również solidne i trwałe.

Oferujemy domy modułowe, prefabrykowane, kanadyjskie, energooszczędne, pasywne oraz szkieletowe. Nasze domy modułowe są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS. Mianowicie ściany zewnętrzne produkowane są na hali produkcyjnej jako gotowe elementy, zawierające już ocieplenie, instalacje, okładziny zewnętrzne i wewnętrzne oraz stolarkę otworową.

Domy całoroczne

Dodatkowo, nasze domy modułowe wyposażone są w instalacje elektryczne wykonane zgodnie z polskimi normami i w sposób hermetyczny, zapewniający bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dach standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, na których układane jest ostateczne pokrycie dachu, takie jak dachówka bitumiczna, blachodachówka lub dachówka ceramiczna.

Stolarka okienna, w tym okna i drzwi tarasowe, to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów. Drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej, a drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone.

Domy szkieletowe

Nasze domy prefabrykowane i kanadyjskie wykonane są z najlepszych materiałów. Gwarantujemy ich trwałość i wytrzymałość na trudne warunki atmosferyczne. Dodatkowo, nasze domy energooszczędne oraz pasywne są zgodne z najnowszymi standardami budownictwa. Przekłada się to na niższe koszty eksploatacji, mniejsze zapotrzebowanie na energię i korzystny wpływ na środowisko naturalne.

Dbamy o pełną kontrolę nad procesem budowy. Każde ustalenie, w tym cena, termin wykonania prac, zakres prac oraz rodzaj materiałów, zawieramy w umowie. Dlatego, jeśli szukasz solidnego, trwałego oraz funkcjonalnego domu, skontaktuj się z nami już dziś. Zapewniamy, że każdy zbudowany przez nas dom będzie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasze doświadczenie i zaangażowanie gwarantują pełne zadowolenie klienta.

 

Tagi: Domy modułowe Rydułtowy, Domy modułowe Śląsk

Lód w kostkach >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena