fbpx

Domy modułowe Pyskowice

Tagi: Domy modułowe Pyskowice, Domy modułowe Śląsk

Witaj! Jesteśmy firmą Grand DLL, specjalizującą się w budowie domów modułowych, prefabrykowanych, kanadyjskich, energooszczędnych oraz pasywnych na terenie województwa Śląskiego, w tym w Zabrzu. Zaufało nam już wiele osób. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży możemy zagwarantować, że Twój dom będzie solidny, trwały i spełniający najwyższe standardy.

Korzystamy tylko z atestowanych, certyfikowanych materiałów i spełniamy Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego Stowarzyszenia Dom Drewniany. Oferujemy domy modułowe, prefabrykowane, kanadyjskie, energooszczędne oraz pasywne. Wykonane z użyciem certyfikowanego, suszonego i struganego drewna. Drewno pochodzi z wyłącznie z specjalistycznej wytwórni produkującej drewno do zastosowań w budownictwie szkieletowym.

Domy z prefabrykatów 120m2

W naszej ofercie znajdziesz domy modułowe z prefabrykowanymi ścianami zewnętrznymi, produkowanymi jako gotowe elementy w systemie FERTIGHAUS, z już zamontowanym ociepleniem, instalacjami, okładzinami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz stolarką otworową. Instalacje elektryczne wykonujemy zgodnie z polskimi normami i w sposób hermetyczny. Dach standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, na których układane jest ostateczne pokrycie dachu.

Stolarka okienna oraz drzwi tarasowe to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym, renomowanych producentów. Oferujemy również drzwi zewnętrzne DELTA w okleinie drewnopodobnej oraz rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm.

Domy energooszczędne – co to jest?

Nasze domy są trwałe, stabilne wymiary i spełniają najwyższe standardy. Wszelkie ustalenia zawieramy w umowie, w tym cena, termin wykonania prac, zakres prac oraz rodzaj materiałów. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i sugestie. Skontaktuj się z nami i zbuduj z nami swój wymarzony dom.

 

Tagi: Domy modułowe Pyskowice, Domy modułowe Śląsk

Lód w kostkach >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena