fbpx

Domy modułowe Pszów

Tagi: Domy modułowe Pszów, Domy modułowe Śląsk

Jesteśmy firmą Grand DLL i specjalizujemy się w budowie domów modułowych, prefabrykowanych, energooszczędnych, kanadyjskich, pasywnych oraz szkieletowych.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce budujących domy modułowe. Korzystamy tylko z atestowanych i certyfikowanych materiałów. Nasze domy szkieletowe spełniają Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego Stowarzyszenia Dom Drewniany. Oznacza to, że możemy zbudować dla Ciebie Dom Szkieletowy na podstawie każdego projektu.

Nasze domy modułowe produkowane są w systemie FERTIGHAUS. Oznacza to, że ściany zewnętrzne są prefabrykowane na hali produkcyjnej jako gotowe elementy, zawierające już ocieplenie, instalacje, okładziny zewnętrzne i wewnętrzne oraz stolarkę otworową. Współczynnik dla ścian zewnętrznych K=0,15, a standardowa wysokość pomieszczeń wynosi około 260 cm.

Dach naszych domów modułowych standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, a stolarka okienna to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów. Drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej. Opcjonalnie wyposażamy w zamek antywłamaniowy, a drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone.

Nasze domy prefabrykowane są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Domy energooszczędne i pasywne to gwarancja oszczędności na rachunkach za energię. Domy kanadyjskie natomiast to połączenie tradycyjnego stylu z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Dzięki specjalistycznej wytwórni produkującej drewno do zastosowań w budownictwie szkieletowym. Nasze domy modułowe posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług budownictwa domów modułowych.

Tagi: Domy modułowe Pszów, Domy modułowe Śląsk

Pomoc drogowa >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena