fbpx

Domy modułowe Piekary Śląskie

Tagi: Domy modułowe Piekary Śląskie, Domy modułowe Śląsk

Witaj! Jesteśmy Grand DLL – firmą specjalizującą się w budownictwie domów modułowych, kanadyjskich, prefabrykowanych, energooszczędnych i pasywnych. Działamy na terenie województwa Śląskiego, w tym w Zabrzu.

Domy pasywne

Założyliśmy firmę w 1997 roku i jesteśmy jednymi z pionierów w budowie domów modułowych w Polsce. Używamy tylko atestowanych i certyfikowanych materiałów, a nasze domy spełniają Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego Stowarzyszenia Dom Drewniany.

W ofercie mamy różne rodzaje domów, takie jak domy modułowe, prefabrykowane, energooszczędne, kanadyjskie, pasywne i szkieletowe. Dostosowujemy się do potrzeb i wymagań klienta, a nasze domy są solidne i trwałe.

Domy z prefabrykatów

Nasze ściany zewnętrzne są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS i są gotowe do montażu. Wykonujemy instalacje elektryczne zgodnie z polskimi normami i w sposób hermetyczny. Nasze dachy są wykonane z prefabrykowanych wiązarów, na których układane jest ostateczne pokrycie dachu.

Stolarka okienna w naszych domach to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów. Drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej. Drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone. Rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm.

Domy szkieletowe

Jako firma Grand DLL dokładamy wszelkich starań, aby każdy dom był solidny, trwały i spełniał najwyższe standardy. Działamy indywidualnie dla każdego klienta, zapewniając pełną kontrolę nad procesem budowy i zawierając wszystkie ustalenia w umowie.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług budowlanych. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla nowego domu.

 

Tagi: Domy modułowe Piekary Śląskie, Domy modułowe Śląsk

Szukasz informatyka? >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena