fbpx

Domy modułowe Orzesze

Tagi: Domy modułowe Orzesze, Domy modułowe Śląsk

Witajcie! Jesteśmy firmą Grand DLL, działającą na terenie województwa Śląskiego i specjalizującą się w budowie domów modułowych, prefabrykowanych, kanadyjskich, energooszczędnych oraz pasywnych. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która zaczęła budować domy modułowe, a nasze doświadczenie w branży to już ponad 20 lat.

Korzystamy wyłącznie z atestowanych, certyfikowanych materiałów oraz spełniamy Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego Stowarzyszenia Dom Drewniany. Dzięki temu, możemy zbudować dla Ciebie dom szkieletowy na podstawie każdego projektu, z pełną kontrolą nad procesem budowy.

FERTIGHAUS domy szkieletowe

Nasze domy modułowe posiadają prefabrykowane ściany zewnętrzne, które są produkowane jako gotowe elementy w systemie FERTIGHAUS, z już zamontowanym ociepleniem, instalacjami, okładzinami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz stolarką otworową. Co więcej, ściany te są wykańczane na gotowo od zewnątrz tynkiem szlachetnym w wybranym przez Ciebie kolorze, a od wewnątrz są malowane na biało farbą emulsyjną. Wszystko po to, aby Twój dom był piękny i trwały, a do tego spełniał standardy energooszczędności. Współczynnik dla ścian zewnętrznych to zaledwie K=0,15, a standardowa wysokość pomieszczeń wynosi około 260 cm.

Domy kanadyjskie

W naszej ofercie znajdują się także domy prefabrykowane, kanadyjskie, energooszczędne oraz pasywne. Wykonujemy je z użyciem certyfikowanego, suszonego i struganego drewna. Drewno pochodzi z wyłącznie z specjalistycznej wytwórni produkującej drewno do zastosowań w budownictwie szkieletowym. Dzięki temu, możemy zapewnić Ci trwałość i stabilny wymiar Twojego domu, porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Domy modułowe całoroczne

Instalacje elektryczne w naszych domach modułowych są zgodne z polskimi normami i wykonujemy je w sposób hermetyczny, zapewniający bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dach standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów. Układamy na nich ostateczne pokrycie dachu. Mianowicie dachówka bitumiczna, blachodachówka lub dachówka ceramiczna. Stolarka okienna oraz drzwi tarasowe to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym, renomowanych producentów.

Oferujemy również drzwi zewnętrzne DELTA w okleinie drewnopodobnej. Opcjonalnie wyposażamy je w zamek antywłamaniowy. Drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone. Nasze rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy zbudowany przez nas dom był solidny, trwały i spełniający najwyższe standardy. Twój dom modułowy, prefabrykowany, kanadyjski, energooszczędny lub pasywny będzie spełniał Twoje oczekiwania i przetrwa przez wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Wszelkie ustalenia zawieramy w umowie, w tym cena, termin wykonania prac, zakres prac oraz rodzaj materiałów. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i sugestie, aby Twój dom w pełni dostosować do Twoich wymagań.

Tagi: Domy modułowe Orzesze, Domy modułowe Śląsk

2023-04-14-10-03

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena