fbpx

Domy modułowe Myszków

Tagi: Domy modułowe Myszków, Domy modułowe Śląsk

Jesteśmy firmą Grand DLL, specjalizującą się w budowie domów modułowych, prefabrykowanych, energooszczędnych, kanadyjskich, pasywnych oraz szkieletowych.

Jesteśmy na rynku od ponad 24 lat i jesteśmy jednymi z pionierów w budowie domów modułowych w Polsce. Nasza firma korzysta tylko z atestowanych, certyfikowanych materiałów, co pozwala nam budować solidne, trwałe i energooszczędne domy.

Dom tani w ogrzewaniu

Domy modułowe, które budujemy, są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS. Dzięki temu są one gotowe do zamontowania i wykończenia na zewnątrz tynkiem szlachetnym w wybranym przez Ciebie kolorze, a od wewnątrz są malowane na biało farbą emulsyjną. Wszystkie ściany zewnętrzne naszych domów modułowych są ocieplone, co pozwala nam na uzyskanie niskiego współczynnika przenikania ciepła K=0,15. Wysokość pomieszczeń wynosi około 260 cm.

Jako firma Grand DLL, zawsze dbamy o jakość naszych instalacji elektrycznych, które wykonujemy zgodnie z polskimi normami oraz w sposób hermetyczny, zapewniający bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Dach naszych domów modułowych standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, co zapewnia solidność i trwałość dachu. Do pokrycia dachu używamy dachówki bitumicznej, blachodachówki lub dachówki ceramicznej.

Dom modułowy z tarasem

Stolarka okienna, w tym okna i drzwi tarasowe, które stosujemy w naszych domach modułowych, to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów. Nasze drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej, które możemy wyposażyć w zamek antywłamaniowy, natomiast drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone. Rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm.

Zapewniamy pełną kontrolę nad procesem budowy. Używane przez nas drewno jest certyfikowane, suszone oraz strugane, co gwarantuje stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni. Dzięki temu nasze domy modułowe posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Budownictwo szkieletowe

Jeśli zdecydujesz się na budowę z nami, w umowie zawrzemy wszystkie ustalenia. Mianowicie termin wykonania prac, zakres prac, rodzaj materiałów oraz cenę. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy zbudowany przez nas dom był solidny, trwały i spełniający najwyższe standardy. Dlatego też, nasze domy modułowe, prefabrykowane, energooszczędne, kanadyjskie, pasywne oraz szkieletowe to gwarancja komfortu dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów budowy. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom i zbudować dla Ciebie dom, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wspólnie stworzymy dla Ciebie wymarzone miejsce do mieszkania i odpoczynku!

 

Tagi: Domy modułowe Myszków, Domy modułowe Śląsk

Usługi transportowe Warszawa

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena