fbpx

Domy modułowe Lędziny

Tagi: Domy modułowe Lędziny, Domy modułowe Śląsk

Cześć! Jesteśmy firmą Grand DLL i od ponad 20 lat z sukcesem budujemy domy modułowe na terenie Śląska, w tym w Zabrzu. Nasze domy modułowe to gwarancja solidnej i trwałej konstrukcji, a także oszczędności czasu i pieniędzy.

Nasze domy modułowe to tylko jedna z wielu opcji, jakie oferujemy. Znajdziesz u nas także domy prefabrykowane, kanadyjskie, pasywne, energooszczędne oraz szkieletowe. Każda z tych opcji posiada swoje niepowtarzalne cechy i zalety, dzięki czemu znajdziesz u nas idealny dom dla siebie.

Jesteśmy zadowoleni, że nasze domy modułowe, dzięki ich doskonałej jakości, stają się coraz bardziej popularne na rynku. Nasze ściany zewnętrzne są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS, co pozwala nam na szybkie i bezproblemowe montowanie elementów na budowie. Wszystkie nasze domy modułowe posiadają także instalacje elektryczne zgodne z polskimi normami, a dach wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów i ostatecznym pokryciem dachu, takim jak dachówka bitumiczna, blachodachówka lub dachówka ceramiczna.

Nasze trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym oraz stalowe drzwi DELTA z okleiną drewnopodobną zapewniają nie tylko doskonałą izolację akustyczną i termiczną, ale także estetyczny wygląd. Dzięki temu nasze domy modułowe są nie tylko oszczędne i funkcjonalne, ale także piękne i eleganckie.

Zapewniamy także kontrolę nad całym procesem budowy, dzięki czemu możesz być spokojny o jej przebieg i efektywność. Wszelkie ustalenia zawarte są w umowie, w tym cena, termin wykonania prac, zakres prac oraz rodzaj materiałów. Używamy tylko certyfikowanych, atestowanych materiałów, co zapewnia stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni. Dzięki temu nasze domy modułowe posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Jeśli szukasz idealnego domu dla siebie, zwróć się do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy Ci w znalezieniu idealnego rozwiązania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zbudowania z nami wymarzonego domu.

 

Tagi: Domy modułowe Lędziny, Domy modułowe Śląsk

Piece chlebowe >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena