fbpx

Domy modułowe Łazy

Tagi: Domy modułowe Łazy, Domy modułowe Śląsk

Cześć, jestem firma Grand DLL – jedną z pierwszych firm w Polsce, która buduje domy modułowe, prefabrykowane, kanadyjskie, pasywne oraz energooszczędne. Od 1997 roku spełniamy najwyższe standardy techniczne, korzystając wyłącznie z atestowanych i certyfikowanych materiałów.

Jeśli szukasz innowacyjnego sposobu na budowę swojego domu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszej ofercie znajdziesz domy modułowe, które produkowane są w systemie FERTIGHAUS. Ściany zewnętrzne prefabrykowane są na hali produkcyjnej i zawierają już ocieplenie, instalacje oraz okładziny zewnętrzne i wewnętrzne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zbudować dom w krótkim czasie, zgodnie z ustalonym terminem i w pełni kontrolować cały proces budowy.

Jeśli wolisz bardziej tradycyjny styl budowy, mamy dla Ciebie również domy prefabrykowane, kanadyjskie oraz szkieletowe. Nasze domy szkieletowe posiadają stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni, dzięki wykorzystaniu certyfikowanego, suszonego oraz struganego drewna z specjalistycznej wytwórni.

Domy energooszczędne oraz pasywne to kolejna propozycja dla naszych Klientów. Wykorzystujemy w nich nowoczesne technologie, które pozwalają na minimalizację zużycia energii. Współczynnik dla ścian zewnętrznych wynosi zaledwie K=0,15, a wysokość pomieszczeń to około 260 cm.

Wszystkie nasze domy wyposażone są w trzyszybowe okna PVC renomowanych producentów oraz stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej. Opcjonalnie wyposażone w zamek antywłamaniowy. Dach standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, na których układane jest ostateczne pokrycie dachu.

Nie trać czasu na tradycyjną budowę domu, skorzystaj z naszej oferty i ciesz się swoim nowym, pięknym i solidnym domem już wkrótce. Kontakt z nami to gwarancja satysfakcji i pełnego zaangażowania w proces budowy.

Tagi: Domy modułowe Łazy, Domy modułowe Śląsk

2023-05-01-14-28

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena