fbpx

Domy modułowe Łaziska Górne

Tagi: Domy modułowe Łaziska Górne, Domy modułowe Śląsk

Jesteśmy firmą Grand DLL – liderem na rynku budownictwa domów modułowych, kanadyjskich, prefabrykowanych, energooszczędnych oraz pasywnych na terenie województwa Śląskiego, a w szczególności w Zabrzu.

Od 1997 roku stawiamy na jakość oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu nasze domy są nie tylko piękne, ale również solidne i trwałe. Wszystkie materiały, których używamy, posiadają atesty i certyfikaty. Nasza firma spełnia najwyższe standardy techniczno-montażowe.

Domy modułowe – cena – pod klucz

Oferujemy domy modułowe, prefabrykowane, kanadyjskie, energooszczędne, pasywne oraz szkieletowe. Nasze domy modułowe są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS. Mianowicie ściany zewnętrzne produkowane są na hali produkcyjnej jako gotowe elementy, zawierające już ocieplenie, instalacje, okładziny zewnętrzne i wewnętrzne oraz stolarkę otworową. Ściany wykańczamy na gotowo od zewnątrz tynkiem szlachetnym w wybranym przez klienta kolorze. Natomiast od wewnątrz są malowane na biało farbą emulsyjną. Współczynnik dla ścian zewnętrznych K=0,15, a standardowa wysokość pomieszczeń wynosi około 260 cm.

Dodatkowo, nasze domy modułowe wyposażamy w instalacje elektryczne wykonane zgodnie z polskimi normami i w sposób hermetyczny, zapewniający bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dach standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów. Na nich układamy ostateczne pokrycie dachu, takie jak dachówka bitumiczna, blachodachówka lub dachówka ceramiczna.

Stolarka okienna, w tym okna i drzwi tarasowe, to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów. Drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej, które opcjonalnie wyposażamy w zamek antywłamaniowy, a drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone. Rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm.

Domy prefabrykowane

Nasze domy prefabrykowane i kanadyjskie wykonane są z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość na trudne warunki atmosferyczne. Dodatkowo, nasze domy energooszczędne oraz pasywne są zgodne z najnowszymi standardami budownictwa. W konsekwencji uzyskujemy niższe koszty eksploatacji, mniejsze zapotrzebowanie na energię i korzystny wpływ na środowisko naturalne.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta domów szkieletowych modułowych, kanadyjskich, prefabrykowanych, energooszczędnych oraz pasywnych spełni oczekiwania każdego klienta. Dbamy o pełną kontrolę nad procesem budowy. Każde ustalenie, w tym cena, termin wykonania prac, zakres prac oraz rodzaj materiałów, zawieramy w umowie.

Dlatego, jeśli szukasz solidnego, trwałego oraz funkcjonalnego domu, który spełni Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami już dziś. Zapewniamy, że każdy zbudowany przez nas dom będzie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasze doświadczenie i zaangażowanie gwarantują pełne zadowolenie klienta.

 

Tagi: Domy modułowe Łaziska Górne, Domy modułowe Śląsk

Dofinansowania do pompy ciepła 2023 >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena