fbpx

Domy modułowe Jaworzno

Tagi: Domy modułowe Jaworzno, Domy modułowe Śląsk

Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego oraz energooszczędnego domu w okolicy Zabrza? Skorzystaj z usług firmy Grand DLL, specjalizującej się w budowie domów modułowych, kanadyjskich, prefabrykowanych, energooszczędnych, pasywnych oraz szkieletowych.

Domy modułowe

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce budujących domy modułowe, mamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz korzystamy wyłącznie z atestowanych, certyfikowanych materiałów. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom pełną kontrolę nad procesem budowy, ustalenia zawarte są w umowie, a cena, termin wykonania prac, zakres prac oraz rodzaj materiałów są precyzyjnie określone.

Nasze domy modułowe charakteryzują się wyjątkową jakością oraz żywotnością porównywalną z tradycyjnymi budynkami. Ściany zewnętrzne naszych domów są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS, co pozwala na szybki i efektywny montaż gotowych elementów zewnętrznych ścian. Ściany zewnętrzne zawierają już ocieplenie, instalacje, okładziny zewnętrzne i wewnętrzne oraz stolarkę otworową. Współczynnik dla ścian zewnętrznych K=0,15, a standardowa wysokość pomieszczeń wynosi około 260 cm.

Domy prefabrykowane

Oferujemy również domy prefabrykowane, kanadyjskie, energooszczędne oraz pasywne. Charakteryzują się wyjątkową izolacyjnością termiczną oraz bardzo niskim zużyciem energii. Wszystkie nasze domy są wykonywane z certyfikowanego drewna, suszonego oraz struganego. W konsekwencji zapewnia to stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni.

Domy energooszczędne

Jeśli zależy Ci na oszczędnościach, polecamy nasze domy pasywne oraz energooszczędne, w których zastosowane zostały najlepsze technologie, dzięki którym koszty ogrzewania i chłodzenia domu są znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych budynków.

Nie zwlekaj i zainwestuj w nowoczesny i funkcjonalny dom. Skorzystaj z usług firmy Grand DLL i ciesz się wygodnym i oszczędnym miejscem do życia już dziś!

Tagi: Domy modułowe Jaworzno, Domy modułowe Śląsk

Kolorystyka >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena