fbpx

Domy modułowe Dąbrowa Górnicza

Tagi: Domy modułowe Dąbrowa Górnicza, Domy modułowe Śląsk

Domy kanadyjskie

Już teraz możesz zamówić swój wymarzony dom modułowy, prefabrykowany, kanadyjski, energooszczędny lub pasywny w Grand DLL. Nasza firma oferuje nie tylko najwyższą jakość i solidność budowanych domów, ale także pełną kontrolę nad procesem budowy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój dom będzie zbudowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i w ustalonym terminie.

Domy szkieletowe

Wykorzystujemy tylko atestowane, certyfikowane materiały. Drewno używane do budowy domów modułowych pochodzi z wyłącznie z specjalistycznej wytwórni produkującej drewno do zastosowań w budownictwie szkieletowym. W konsekwencji nasze domy modułowe posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Domy modułowe

W Grand DLL mamy w swojej ofercie szeroką gamę rozwiązań budowlanych. Mianowicie domy modułowe, prefabrykowane, kanadyjskie, energooszczędne i pasywne, które spełniają najwyższe standardy techniczne i estetyczne. Nasze domy modułowe są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS, co pozwala na szybką i efektywną budowę, a ściany zewnętrzne są wykańczane tynkiem szlachetnym w wybranym przez Ciebie kolorze.

Nie zwlekaj dłużej, zamów już dziś swój wymarzony dom modułowy, prefabrykowany, kanadyjski, energooszczędny lub pasywny w Grand DLL. Dzięki nam będziesz miał pewność, że Twój dom będzie solidny, trwały i spełniający najwyższe standardy.

Tagi: Domy modułowe Dąbrowa Górnicza, Domy modułowe Śląsk

Piece chlebowe >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena