fbpx

Domy modułowe Czeladź

Tagi: Domy modułowe Czeladź, Domy modułowe Śląsk

Jesteśmy firmą Grand DLL, specjalizującą się w budowie domów modułowych, kanadyjskich, prefabrykowanych, energooszczędnych oraz pasywnych.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce budujących domy modułowe, korzystamy wyłącznie z atestowanych, certyfikowanych materiałów, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i trwałość. Wszelkie ustalenia, takie jak cena, termin wykonania prac, zakres prac oraz rodzaj materiałów, są zawarte w umowie, aby zapewnić pełną kontrolę nad procesem budowy.

Stawiamy na solidność i precyzję wykonania, dlatego nasze domy modułowe są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS na hali produkcyjnej jako gotowe elementy, co pozwala na szybką i skuteczną budowę. Nasze ściany zewnętrzne posiadają współczynnik dla ścian K=0,15, a standardowa wysokość pomieszczeń wynosi około 260 cm.

Korzystając z najnowszych technologii i rozwiązań. Wykonujemy instalacje elektryczne zgodnie z polskimi normami, zapewniając bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dach naszych domów modułowych standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, a stolarka okienna, w tym okna i drzwi tarasowe, to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów.

Chcemy, aby nasze domy były nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Dlatego drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej, które opcjonalnie wyposażamy w zamek antywłamaniowy. Drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone, a rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm.

Jesteśmy przekonani, że nasze domy kanadyjskie, energooszczędne, prefabrykowane, pasywne oraz szkieletowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufaj nam i zbuduj z nami swój wymarzony dom, który będzie spełniał najwyższe standardy i będzie służył Ci przez lata.

 

Tagi: Domy modułowe Czeladź, Domy modułowe Śląsk

Agencja nieruchomości >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena