fbpx

Domy modułowe Bytom

Tagi: Domy modułowe Bytom, Domy modułowe Śląsk

Domy energooszczędne

Szukasz solidnego, trwałego i energooszczędnego domu? W Grand DLL mamy dokładnie to, czego potrzebujesz! Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce budujących domy modułowe, a także oferujemy domy prefabrykowane, kanadyjskie, pasywne i szkieletowe.

Wszystkie nasze domy budujemy tylko z atestowanych, certyfikowanych materiałów, dzięki czemu możemy zapewnić pełną kontrolę nad procesem budowy. Drewno, które używamy, jest certyfikowane, suszone oraz strugane, co gwarantuje stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni. Nasze domy modułowe posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Co to są domy prefabrykowane?

Nasze ściany zewnętrzne domów modułowych są prefabrykowane w systemie FERTIGHAUS. Oznacza to, że są produkowane jako gotowe elementy, zawierające już ocieplenie, instalacje, okładziny zewnętrzne i wewnętrzne oraz stolarkę otworową. Współczynnik dla ścian zewnętrznych K=0,15, a standardowa wysokość pomieszczeń wynosi około 260 cm.

Wykonujemy instalacje elektryczne zgodnie z polskimi normami i w sposób hermetyczny, zapewniający bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dach standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, na których układane jest ostateczne pokrycie dachu, takie jak dachówka bitumiczna, blachodachówka lub dachówka ceramiczna.

Stolarka okienna, w tym okna i drzwi tarasowe, których używamy w naszych domach modułowych, to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów. Drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej, które opcjonalnie wyposażamy w zamek antywłamaniowy, a drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone. Rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm.

Używając materiałów najwyższej jakości, Grand DLL oferuje Ci domy energooszczędne, kanadyjskie, pasywne, prefabrykowane, modułowe oraz szkieletowe. Spełniają Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego Stowarzyszenia Dom Drewniany. Oferujemy pełną kontrolę nad procesem budowy oraz gwarancję jakości, że każdy dom, który zbudujemy będzie solidny i trwały. Z nami możesz mieć pewność, że Twój dom będzie spełniał najwyższe standardy!

Tagi: Domy modułowe Bytom, Domy modułowe Śląsk

Potrzebujesz pomoc drogową? >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena