fbpx

Domy modułowe Blachownia

Tagi: Domy modułowe Blachownia, Domy modułowe Śląsk

Witaj! Jesteśmy firmą budowlaną Grand DLL z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów modułowych, prefabrykowanych, energooszczędnych, kanadyjskich, pasywnych oraz szkieletowych. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, które zaspokoją potrzeby każdego klienta.

Nasze domy modułowe są produkowane na hali produkcyjnej jako gotowe elementy, zawierające już ocieplenie, instalacje, okładziny zewnętrzne i wewnętrzne oraz stolarkę otworową. To sprawia, że czas budowy jest znacznie krótszy niż w przypadku tradycyjnych metod budowlanych. Nasze ściany zewnętrzne mają współczynnik dla K=0,15, a standardowa wysokość pomieszczeń wynosi około 260 cm.

Domy prefabrykowane są produkowane z atestowanych, certyfikowanych materiałów i spełniają Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego Stowarzyszenia Dom Drewniany. Wszelkie ustalenia zawieramy w umowie. Mianowicie cena, termin wykonania prac, zakres prac, rodzaj materiałów. Używamy certyfikowanego, suszonego i struganego drewna. To gwarantuje stabilny wymiar oraz odporność na działanie wilgoci i pleśni. Nasze domy modułowe posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami.

Domy energooszczędne to rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzać na rachunkach za energię.  Nasze domy kanadyjskie charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną. W konsekwencji zmniejszenie zapotrzebowanie na energię do minimum.

Nasze domy szkieletowe budujemy zgodnie z polskimi normami i z użyciem certyfikowanych, suszonych i struganych drewnianych elementów. Możemy zbudować dla Ciebie Dom Szkieletowy na podstawie każdego projektu. Spełniając przy tym Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego Stowarzyszenia Dom Drewniany.

Tagi: Domy modułowe Blachownia, Domy modułowe Śląsk

2023-04-25-19-35

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena