fbpx

Domy modułowe Bieruń

Tagi: Domy modułowe Bieruń, Domy modułowe Śląsk

Cześć! Jesteśmy Grand DLL, firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w budowie domów modułowych, prefabrykowanych, kanadyjskich, energooszczędnych oraz pasywnych na terenie województwa Śląskiego.

Używamy tylko atestowanych, certyfikowanych materiałów i spełniamy Standardy techniczno-montażowe dla budownictwa szkieletowego Stowarzyszenia Dom Drewniany, co oznacza, że możemy zbudować dom szkieletowy na podstawie każdego projektu, z pełną kontrolą nad procesem budowy.

Domy modułowe

Nasze domy modułowe posiadają prefabrykowane ściany zewnętrzne, z już zamontowanym ociepleniem, instalacjami, okładzinami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz stolarką otworową. Wszystko to po to, aby Twój dom był piękny i trwały, a do tego spełniał standardy energooszczędności.

Domy z prefabrykatów

W naszej ofercie znajdziesz także domy prefabrykowane, kanadyjskie, energooszczędne oraz pasywne, wykonane z certyfikowanego, suszonego i struganego drewna, pochodzącego z wyłącznie z specjalistycznej wytwórni.

Instalacje elektryczne wykonujemy zgodnie z polskimi normami i w sposób hermetyczny, a dach standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów. Stolarka okienna oraz drzwi tarasowe to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym. Drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej, opcjonalnie wyposażone w zamek antywłamaniowy.

Nasze rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm. Dzięki naszemu doświadczeniu i najlepszym materiałom, Twój dom będzie spełniał Twoje oczekiwania i przetrwa przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług. Ustalamy wszelkie szczegóły w umowie, w tym cena, termin wykonania prac, zakres prac oraz rodzaj materiałów. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie, aby Twój dom był w pełni dostosowany do Twoich wymagań.

Tagi: Domy modułowe Bieruń, Domy modułowe Śląsk

Pośrednik sprzedaży mieszkań >>

Skontaktuj się

Bezpłatna wycena