fbpx

Domy 70-tki

Jesteśmy Grand DLL i chcemy Cię przekonać, że warto z nami zbudować Twój wymarzony Dom z prefabrykatów. Budujemy m. in. domy 70-tki, domy modułowe, domy kanadyjskie. Jesteśmy jedną z najstarszych firm budowlanych specjalizujących się w budowie domów energooszczędnych i pasywnych, a nasze doświadczenie i wiedza pozwolą Ci cieszyć się idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb domem.

U nas nic Cię nie zaskoczy. Dzięki precyzyjnie zawartej umowie o roboty budowlane, będziesz miał pełną kontrolę nad procesem budowy swojego wymarzonego domu. Nasze domy modułowe zbudowane są z najlepszych materiałów, posiadających atesty i certyfikaty. Zawsze kładziemy nacisk na jakość użytych materiałów, a do konstrukcji naszych domów modułowych używamy wyłącznie drewna z specjalistycznej wytwórni produkującej drewno do zastosowań w budownictwie szkieletowym.

Domy 70-tki

Nasze Domy 70-tki posiadają żywotność porównywalną z tradycyjnymi budynkami, a ich ściany zewnętrzne prefabrykowane są w systemie FERTIGHAUS. Produkowane są jako gotowe elementy, zawierające już ocieplenie, instalacje, okładziny zewnętrzne i wewnętrzne oraz stolarkę otworową. Nasze domy modułowe są nie tylko trwałe i solidne, ale również energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

Doświadczona ekipa budowlana

Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych ekip, znamy się na tym, co robimy. Budujemy wiele domów, a nasze realizacje są na tyle dobre, że chętnie udostępniamy ich adresy (oczywiście za zgodą ich właścicieli). Naszą specjalizacją są Domy Szkieletowe, a nasze domy modułowe wykonujemy zgodnie z polskimi normami i w sposób hermetyczny, zapewniający bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Domy modułowe – Szczegóły techniczne

Dach naszych domów modułowych standardowo wykonujemy z prefabrykowanych wiązarów, a stolarka okienna, w tym okna i drzwi tarasowe, to trzyszybowe okna PVC o profilu 5-cio komorowym renomowanych producentów. Drzwi zewnętrzne to stalowe drzwi DELTA w okleinie drewnopodobnej, które opcjonalnie mogą być wyposażone w zamek antywłamaniowy, a drzwi wewnętrzne to płycinowe drzwi Porta lub Polskone. Rynny i rury spustowe to PVC o średnicy 125 mm.

Nie czekaj, zacznij budowę swojego wymarzonego domu już dziś z Grand DLL. Nasza

 

Dom szkieletowy